www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI VEZETŐ

  • A hirdetés 1328 napja lejárt

Egy dinamikusan fejlődő élelmiszer termékeket forgalmazó kereskedő cég bővülő szervezetébe

munkakörbe munkatársat keres,

aki önállóan végzi és irányítja a vállalat pénzügyi-számviteli tevékenységét. Felelős az időszaki beszámolók és bevallások elkészítéséért, a pénzgazdálkodásért, a kontrolling és bérszámfejtési tevékenység irányításáért. A könyvvizsgáló kompetens tárgyalópartnere, továbbá képviseli a vállalatot az adóhatóságnál.

Feladatok:

  • A társaság gazdasági (pénzügyi, számviteli, bérszámfejtési és kontrolling) tevékenységének teljes körű irányítása, felügyelete és fejlesztése, szakmai támogatása, tevékeny részvétel a gazdasági terület munkájában.
  • Pénzügyi tervezés, likviditás biztosítása.
  • Havi, negyedéves, éves előrejelzések készítése, terv-tény elemzés, kontrolling.
  • A jogszabályok által előírt rendszerességű bevallások, Éves beszámoló szakszerű és pontos elkészítése.
  • Adóhatósággal, könyvvizsgálóval, önkormányzattal, számlavezető bankkal való kapcsolattartás, a vállalat képviselete.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, egyetemi vagy főiskolai diploma, pénzügyi, számviteli vagy elemzési szakirány.
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői szakképesítés.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Több éves gyártó- vagy szolgáltató vállalatnál szerzett szakmai és vezetési tapasztalat, integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Jó elemző készség, kiváló kommunikációs és együttműködési képesség.
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek irodai szoftverek területén (Word, Excel, PowerPoint, Internet).

Előnyt jelent:

  • Olasz vagy spanyol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt:

  • Az Ön szakmai és személyes fejlődésének támogatása, versenyképes jövedelem
  • Stabil középvállalkozói háttér
  • Cégautó

A munkavégzés helye: Hajdú Bihar megye

A jelentkezés módja: Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő