www.cvonline.hu

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

  • A hirdetés 674 napja lejárt

A Fővárosi Önkormányzat Csarnok és Piac Igazgatósága munkatársat keres

pénzügyi-számviteli ügyintéző

munkakörbe

Feladat:

  • Vevő számlák készítése, számlázás előkészítése,
  • Szállítói szerződések, megrendelések, számlák feldolgozása,
  • Eseti (helyettesítés) jelleggel házipénztár kezelése,
  • Részvétel a rendszeres és időközi zárlati feladatokban,
  • Főkönyvi könyvelés és analitika egyeztetése,
  • Szakmai kapcsolattartás a munkáltató különböző telephelyeivel,
  • Kapcsolattartás, ügyintézés a vevőkkel, szállítókkal kapcsolatos ügyekbe,
  • Részvétel a kintlévőségek kezelésében,
  • Egyéb pénzügyi és számviteli adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárás:

  • Büntetlen előélet,
  • Szakirányú, középfokú végzettség,
  • Szakmai tapasztalat (legalább 5 év),
  • Önálló munkavégzés,
  • Megbízhatóság,
  • Munkájához kapcsolódó jogszabályok, egyéb előírások ismerete,
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • Költségvetésben szerzett szakmai tapasztalat, az elvártnál több szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörülmények, havi illetményen felül helyi utazási bérlet térítése, Erzsébet utalvány.

Egyéb információ:

  • Közalkalmazotti jogviszony, határozatlan időre.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő.

Jelentkezési határidő:

2015.12.10.

Kezdés várható időpontja:

2016.01.05.

A fényképes önéletrajzokat kérjük, bérigény megjelölésével megküldeni az alább megadott e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű