www.cvonline.hu

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

  • A hirdetés 625 napja lejárt

A Borsodvíz Zrt. miskolci központja felvételt hirdet munkaviszony keretében betöltendő

pénzügyi-számviteli ügyintéző

munkakörre.

A munkakör betöltéséhez mérlegképes könyvelői végzettség és felhasználói szintű számítógépes (excel) ismeret szükséges.

Ellátandó feladatok:

  • házipénztár kezelése, készpénzfizetési számlák kiállítása
  • beruházások, immateriális javak, tárgyi eszközök könyvelési, nyilvántartási feladatai (leltár, selejtezés)
  • részvétel a munkáltató adatszolgáltatási kötelezettségeinek teljesítésében

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • hasonló szakterületen szerzett szakmai tapasztalat, jártasság
  • minden olyan végzettség, amelyet a munkakör betöltésénél hasznosítani tud

A jelentkezéseket, szakmai önéletrajzot a megadott e-mail címre kérjük leadni 2015. november 05-ig.

A munkavégzés helye Miskolc, az állás betöltéséhez érvényes erkölcsi bizonyítvány szükséges!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő