www.cvonline.hu

Pénzügyi -, számviteli ügyintéző

  • A hirdetés 592 napja lejárt

Nemzetközi szállítással foglalkozó cégcsoportunkhoz keresünk

pénzügyi -, számviteli ügyintéző

munkakörbe 1 fő munkatársat azonnali kezdéssel.

Elvárásaink:

  • Pénzügyi és számviteli szakirányú végzettség
  • legalább 2-3 éves munkatapasztalat
  • stabil Excel és Word használat
  • egyéb számítógépes programok ismerete
  • stabil, magabiztos szaktudás számvitel és adózás területen
  • törvények naprakész ismerete
  • terhelhetőség
  • jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság csapatszellem

Amit kínálunk:

  • fiatal, lendületes csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem, egyéb juttatások

További előny:

  • „B” kategóriás jogosítvány, saját autó
  • mérlegképes könyvelői végzettség (nem feltétele a pozíció betöltésére)
  • angol/német nyelvtudás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével 2015.szeptember 18-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő