www.cvonline.hu

Pénzügyi-Számviteli Ügyintéző

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok, számlakönyvelések, pénzügyi könyvelések, banki könyvelések, tárgyi eszköz könyvelés-egyeztetés, egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • folyamatos jogszabályi követés
  • közreműködés a havi zárásokban és az éves könyvvizsgálatban
  • határidőn túli számlaállomány kezelése, részletfizetések, és behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • kintlévőség kezelés
  • napi pénzügyi mozgások követése, pénzügyi problémák hatékony, gyors megoldása
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, jogi kérdésekben az ügyvéddel, külső cégekkel

Elvárások:

  • minimum középfokú pénzügyi, gazdasági vagy számviteli végzettség
  • 1-2 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, de pályakezdő jelentkezését is várjuk
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • gyors és pontos adatrögzítés
  • gyors, analitikus gondolkodásmód
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • magas stressz tűrő képesség
  • problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: pénzügyi-számviteli ügyintéző!

Munkavégzés helye Budapest, XI. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest