www.cvonline.hu

Pénzügyi-számviteli munkatárs

  • A hirdetés 692 napja lejárt

A Gaudiopolis Békásmegyeri Evangélikus Szeretetház (1038 Budapest, Mező utca 12.)

pénzügyi-számviteli munkatársat

keres.

Ellátandó feladatok:

  • napi 8 órás munkaszerződés alapján a szeretetház pénzügyi, számviteli, munkaügyi feladatainak elvégzése
  • számlázás, pénztárkezelés, adminisztrációs feladatok

Pályázati feltételek:

  • büntetlen előélet
  • legalább középfokú pénzügyi végzettség
  • legalább 5 év pénzügyi/számviteli területen szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • szociális, illetve egészségügyi intézménynél szerzett szakmai gyakorlat

 A pályázathoz csatolni kell:

  • fényképes szakmai önéletrajzot
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, vagy annak igazolását, hogy a jelentkező jelenleg is erkölcsi bizonyítványhoz kötött munkakörben dolgozik
  • szakképzettséget tanúsító okiratok másolatát
  • fizetési igény megjelölését

Benyújtási határidő: 2015. szeptember 30.

A pályázatokat mellékletekkel együtt elektronikus formában az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő