www.cvonline.hu

Pénzügyi-számviteli munkatárs

  • A hirdetés 845 napja lejárt

Nemzetközi cégcsoport által üzemeltett Fitnesz terem keres csapatába

Pénzügyi-számviteli munkatársat

Főbb feladatok:

  • számlázási, könyvelési feladatok teljeskörű ellátása
  • statisztikák, management riportok készítése
  • pénzügyi tervezés

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • minimum 2-3 éves szakirányú tapasztalat
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • nemzetközi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol