www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1266 napja lejárt

Az Autonet cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó- és javítóipari szolgáltatója. 18 éves tapasztalat, 1000 fős csapat, 140 márkás termékportfólió jellemzi.

Autonet Import Magyarország Kft. DUNAKESZI KÖZPONTJÁBA

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRSAT

keresünk, aki tudásával és lelkiismeretes munkájával hozzájárul vállalatunk sikeréhez.

Feladatok:

  • teljes körű, naprakész könyvelés, kontírozás,
  • az adózással kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása;
  • külső és belső adatszolgáltatások teljesítése, bevallások elkészítése, beküldése;
  • részvétel a rendszeres könyvvizsgálatokban;
  • beszámoló előkészítése
  • nyitott vevői számlák kezelése,
  • banki programok kezelése, banki könyvelések,
  • bejövő készletes számlák könyvelése,
  • riportok, kimutatások készítése,
  • egyéb eseti feladatok ellátása.

Elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • legalább 3 éves komplex pénzügyi/számviteli területen szerzett gyakorlat,
  • kommunikációképes angolnyelv-tudás előnyt jelent,
  • MS Office programok kiváló ismerete (elsősorban Excel, Word),
  • munkájára igényes, pontos, tanulékony személyiség,
  • rendszerező képesség és nyitottság az új dolgok iránt.

Amit kínálunk:

  • feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások,
  • modern, jól felszerelt irodai környezet
  • piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, hosszútávon szeretne egy lelkes, fiatalos csapat tagja lenni, a bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk pályázatát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő