www.cvonline.hu

Pénzügyi / Számviteli Munkatárs

  • A hirdetés 164 napja lejárt

Nemzetközi médiapiacon tevékenykedő IKO MEDIA GROUP budapesti székhelyére

pénzügyi / számviteli munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Szerződések, számviteli bizonylatok (számlák, teljesítésigazolások, megrendelések stb.) pénzügyi/adójogi ellenőrzése a vonatkozó szerződések, teljesítésigazolások szerint
  • Ellenőrzött számviteli bizonylatok iktatása, jóváhagyásra küldése
  • Partnercégek kockázati ellenőrzése
  • Szerződéses konstrukciók előkészítése szorosan együttműködve a jogi szakértőinkkel
  • Kapcsolattartás partnerekkel, társosztályokkal
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Könyvelői munkakörben eltöltött legalább 3-5 éves gyakorlat (könyvelőirodai tapasztalat előnyt jelent)
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Megalapozott számviteli és adózási ismeretek (főként ÁFA) és azok alkalmazása a gyakorlatban
  • Számviteli és ügyviteli szoftverek (pl.: Microsoft Excel, Word, Outlook) biztos felhasználói ismerete
  • Hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő