www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Delta Distribution Hungary Kft.

Nagykereskedelmi cég pénzügyi és/vagy könyvelési feladatainak ellátásához keresünk hatékony, céltudatos, precíz kollégát teljes munkaidőben, határozatlan időre.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

 (Budapest, VII. kerület)

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Pénzügyi területen:

  • vevői és szállítói rendelések kezelése, nyomonkövetése
  • számlázás, szállítói számlák, bank, pénztár rögzítése
  • teljesítések, kiegyenlítések ellenőrzése
  • eltérések azonosítása, probléma okának feltárása
  • riportok, kimutatások készítése partnerek és pénzügyi vezetés részére

Könyvelési területen:

  • bizonylatok könyvelése, ellenőrzési feladatok
  • beszámolók, bevallások összeállítása, jelentések készítése
  • számviteli nyilvántartások vezetése
  • kapcsolattartás a partnerekkel, adóhatóságokkal, egyéb hivatalokkal
  • könyvvizsgálatokon történő aktív közreműködés
  • egyéb adminisztratív feladatok

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • gyors gondolkodás, jó probléma feltáró és megoldó képesség
  • önállóság, terhelhetőség, felelős gondolkodás
  • szakmai igényesség, precizitás, rendszeretet
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • MS Excel gyakorlat (kimutatások, függvények)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Kulcs-Soft programok ismerete
  • pénzügyi vagy számviteli diploma
  • 1-3 szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kellemes munkahely, fiatal csapat
  • dinamikusan fejlődő szervezet, stabil háttér
  • változatos feladatok
  • megfelelő teljesítmény esetén gyors szakmai és anyagi előrelépési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, VII. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő