www.cvonline.hu

Pénzügyi-számviteli munkatárs

  • A hirdetés 485 napja lejárt

 A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A számviteli, pénzügyi területhez tartozó tevékenységek, feladatok ellátása, a társaság eszközeiben és forrásaiban bekövetkező változások folyamatos rögzítése
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Analitikák, költségvetési kapcsolatok és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • Közreműködés az ÁFA és egyéb bevallások készítésében
  • Könyvvizsgáló munkájának segítése, auditban való aktív részvétel

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)
  • Angol és német nyelvtudás előny
  • Számítógépes vállalatirányítási rendszerismeret előny

A munkakör határozott időre szól, 2018. augusztus 31-ig.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés, karrierlehetőség.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.
  • Munkába járás vállalati busszal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel,  2016. március 26-ig az alábbi címre vagy a megadott e-mail címre várjuk.

HAJDU Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás

Pf. 1.

Helyek Vas
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő