www.cvonline.hu

pénzügyi / számviteli munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1002837

A Szegedi Tudományegyetem Gazdasági Igazgatósága keres munkatársakat azonnali kezdéssel az alábbi feltételekkel:
Feladatok:

  • Pénzügyi és Számviteli Iroda adminisztratív feladatainak támogatása
  • Kötelezettségvállalások kezelése
  • Bejövő számlák kezelése, könyvelése
  • Beérkező utalások kezelése, könyvelése
  • Kapcsolattartás egyetemi partnerekkel
  • Részvétel a PSZI egyéb feladatainak ellátásában

Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Képesség az önállóan munkavégzésre
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, erős Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Juttatások:
  • Jó munkakörülmények
  • Egyéni fejlődési lehetőségek
  • Szakmai kihívások
  • Lendületes csapat

Előnyök:
  • Költségvetési intézményben szerzett tapasztalat
  • Jártasság könyvelési munkában
  • ECDL bizonyítvány
  • Idegen nyelv ismerete

  • Amennyiben megfelel minden elvárásunknak, kérem küldje el magyar nyelvű SZAKMAI ÖNÉLETRAJZÁT és BÉRIGÉNYÉT a megadott e-mail címre. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Munkavégzés helye:
  • Szeged