www.cvonline.hu

Pénzügyi-számviteli asszisztens

  • A hirdetés 1161 napja lejárt

Feladat:

Stabil háttérrel rendelkező társaság keres főállású munkavállalót, könyvelési feladatok ellátására, főkönyvelő irányítása mellett.

Elvégzendő feladatok:

  • Napi könyvelési és pénzügyi feladatok elvégzése
  • Pénztár kezelése
  • Banki ügyintézés
  • Munkaügyi dokumentumok nyilvántartása
  • Számlázás
  • Levelezés partnerekkel
  • Szerződések kezelése
  • Egyéb adminisztráció

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Számviteli, adózási alapismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Lojalitás a magyar munkaadók irányában
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nagy teherbírás
  • Office erős felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Armada, Nagy Machinátor programok ismerete
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (mérlegképes könyvelői képesítés, vagy szakirányú diploma)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló munkakörülmények
  • Stabil, rendezett viszonyok
  • Változatos feladatok
  • Szakmai kihívások

Egyéb információk:

  • Jelentkezés fényképes önéletrajz alapján, fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő