www.cvonline.hu

Pénzügyi számvitel specialista (6 órás részmunkaidőben)

  • A hirdetés 868 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Számvitel Főosztályra, Befektetések kezelése és Nostro rekonsziliálás Osztályra munkatársat keresünk Pénzügyi számvitel specialista munkakörbe.

Pénzügyi számvitel specialista
(6 órás részmunkaidőben)

Feladatok:

  • A bank nostro számláinak napi gépi és manuális számlaegyeztetése a vonatkozó ügyviteli szabályozás szerint
  • A nyitott nostro tételeket egyeztetése az érintett nostro számlákra könyvelő szervezeti egységek ügyintézőivel, a rendezés követése
  • A Bank függő számla leltárainak ellenőrzése a vonatkozó belső szabályzatban foglaltak szerint
  • Helyettesítési feladatok ellátása a csapaton belül

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Monotónia tűrés, pontosság, önálló munkavégzés
  • Magas szintű MS Excel és World felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • Corona, SWIFT, Core, rendszerek ismerete
  • Pénzforgalmon szerzett tapasztalat
  • Reklamációs ügyintézői tapasztalat pénzforgalmon
  • Közgazdasági, vagy könyvelői végzettség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol