www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI SZAKÜGYINTÉZŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 919480

Megbízó partnerünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Pénzügyi szolgáltatás és a hozzá kapcsolódó termékek ismertetése az érdeklődő vásárlók számára hipermarket áruházban,
  • Ajánlatadás (vásárlókártya, biztosítási termék, folyószámla),
  • Kérelmek rögzítése számítógépen,
  • Napi és időszakos jelentések készítése.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség, banki-, pénzügyi szakképesítés, (Pénzügyi Szolgáltatást Közvetítő Hatósági Vizsga előny),
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Erős problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség,
  • Értékesítési attitűd,
  • Ambiciózus személyiség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag (fix órabér + ösztönző bérezés)
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér,
  • Heti 20-40 óra munkavégzés lehetősége,
  • Modern munkakörnyezet (hipermarket áruház).
Munkavégzés helye:
  • Mezőkövesd, Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése