www.cvonline.hu

Pénzügyi szakügyintéző

  • A hirdetés 771 napja lejárt

Feladatok:

• Pénzügyi szolgáltatás és a hozzá kapcsolódó termékek ismertetése az érdeklődő vásárlók számára hipermarket áruházban
• Ajánlatadás (Hitel,- és a hozzá kapcsolódó Banki termékek)
• Kérelmek rögzítése számítógépen keresztül
• Napi és időszakos jelentések készítése

Elvárások:

• Minimum középfokú végzettség + Banki-, Pénzügyi szakképesítés-(felsőfokú), Pénzügyi Szolgáltatást Közvetítő Hatósági Vizsga
(A VÉGZETTSÉGET IGAZOLÓ DOKUMENTUMOT KÉRJÜK CSATOLNI!)
• Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
• Értékesítési véna
• Ambiciózus személyiség
• Felhasználószintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

• Alkalmazotti jogviszony
• Versenyképes juttatási csomag (Fix órabér + ösztönző bérezés)
• Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
• Heti 20-40 óra munkavégzés lehetősége

Munkavégzés helye:

Komárom

Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy minden elvárásunknak megfelel, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát Pénzügyi szakügyintéző jeligével, a végzettséget igazoló dokumentummal

Helyek Komárom
Kategória Oktatás / Képzés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő