www.cvonline.hu

Pénzügyi szakértő

  • A hirdetés 606 napja lejárt

A MÁV Zrt.

Pénzügyi Igazgatóság Kockázatkezelés szervezete

munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • Részvétel a MÁV Zrt. és a MÁV Csoport pénzügyi, biztosítási, kockázatkezelési stratégiájának, politikájának aktualizálásában és megvalósításában
  • Közreműködés a MÁV Zrt. biztosítási szerződéseinek előkészítésében, megkötésében és gondozásában
  • Gazdasági előrejelzések, elemzések készítése
  • Pénzügyi, finanszírozási és kockázatkezelési szaktanácsadás, leányvállalatok szakmai támogatása, a MÁV Csoport kockázatkezelésének elősegítése
  • Gazdasági érdekek képviselete a MÁV Zrt. kiemelt projektjeiben
  • Döntés-előkészítés/támogatás a felső vezetés részére

Elvárások:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (gazdasági, közgazdasági egyetemi/főiskolai)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • legalább 5 év releváns szakmai gyakorlat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások magas szintű ismerete

Egyéb követelmények:

  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Megbízhatóság, határozottság, gyorsaság
  • Kreativitás és kezdeményező készség
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, Könyves Kálmán körút 54-60.

Jelentkezési határidő: 2015. július 31.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-amil címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő