www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Az AEGON Magyarország, az AEGON nemzetközi vállalatcsoport egyik legsikeresebben működő tagja. Több évtizedes hazai tapasztalatunk és stabil nemzetközi hátterünk garanciát jelent arra, hogy személyre szabott, színvonalas szolgáltatásokkal álljunk ügyfeleink rendelkezésére.

Lakáscélú termékeink értékesítésére létrehozott új PRESTIGE üzletágunk vállalkozói formában várja pályázók jelentkezését

pozícióra.

Munkavégzés helye: Budapest, Pest-megye

Feladatok:

  • lakástakarékpénztári, banki és biztosítási termékek értékesítése,
  • potenciális ügyfelek felkutatása,
  • ügyfelek teljes körű kiszolgálása, tanácsadás,
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • ügyfélkör bővítése.

Elvárások:

  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • értékesítésben szerzett minimum 2 év tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség (ennek hiányában szakirányú végzettség vagy hatósági vizsga),
  • kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség,
  • önállóan és csapatban történő megbízható munkavégzés,
  • sikerorientált, szorgalmas, nyitott, meggyőző személyiség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási rendszer,
  • központilag biztosított címanyag és lead,
  • prestige munkakörnyezet,
  • szakmai támogatás, rendszeres képzés és továbbképzés,
  • teljesítményalapú értékelés és elismerés,
  • karrierlehetőség.

Ha szeretne részt venni egy új, sikeres üzletág kiépítésében, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a "Pénzügyi szakértő" pozíció megjelölésével 2015. július 31-ig töltse fel a Link megjelenítése címen található karrierportálunkra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő