www.cvonline.hu

Pénzügyi szakértő

  • A hirdetés 980 napja lejárt

 A MÁV Zrt.

 Pénzügyi Igazgatóság Pénzgazdálkodás szervezete

  munkatársat keres

 Pénzügyi szakérő

 pozícióba

Feladatok:

  • Részvétel a MÁV Zrt. és a MÁV Csoport pénzügyi stratégiájának kialakításában
  • Gazdasági érdekek képviselete a MÁV Zrt. kiemelt projektjeiben
  • Forint és deviza likviditáskezelés és pénzgazdálkodás, pénzforgalom szervezése
  • Hosszú távú pénzforgalmi előrejelzések, elemzések készítése
  • Új pénz és tőkepiaci eszközök, finanszírozási lehetőségek vizsgálata
  • Döntés-előkészítés/támogatás a felső vezetés részére a stratégiai horderejű döntéseknél, projekteknél.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (gazdasági, közgazdasági egyetemi vagy főiskolai; pénzügyi, számviteli, elemző, gazdasági matematikus, stb. szakirány)
  • Felsőfokú tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • 5-8 év releváns szakmai gyakorlat
  • Irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete

Egyéb követelmények:

  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Megbízhatóság, határozottság, gyorsaság
  • Kreativitás és kezdeményező készség
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:  Budapest, Könyves Kálmán körút 54-60.

Jelentkezési határidő:  2014. szeptember 15.

Jelentkezés módja:  Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol