www.cvonline.hu

Pénzügyi szakértő

  • A hirdetés 1225 napja lejárt

Lechner Lajos Tudásközpont Nonprofit Kft.

keres

Pénzügyi szakértő munkatársat

Feladatok:

  • Kimutatások készítése főkönyvi és egyéb pénzügyi, számviteli adatok alapjá
  • Aktív részvétel az egyes szerződések pénzügyi elszámolásának elkészítésében
  • Aktív részvétel havi / éves zárások adminisztrációjában
  • Elemzések, kalkulációk, költségvetések készítésében, statisztikai jelentések összeállításában
  • Eredmények, adatok elemzése, összefoglalása
  • Pénzügyi teljesítménynek folyamatos követése, rögzítése, dokumentálása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Magas szintű MS Excel ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Releváns gazdasági végzettség (pénzügy, kontrolling)
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat pénzügy / kontrolling / számvitel területen
  • Jó matematikai és logikai képesség

Problémamegoldó készség

  • Nyitottság, érdeklődés

Előny:

  • könyvelői gyakorlat
  • mérlegképes könyvelői végzettség – nonprofit szakirány
  • tapasztalat tárgyieszközök kezelésében
  • Non-profit szektor ismerete
  • Költségvetési szektor ismerete
  • MS Acces ismeret
  • MS Navision ismeret

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2013. december 23 -ig az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő