www.cvonline.hu

Pénzügyi szakértő

  • Company_icon AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Ügyvitelszervezés és Irányítás egysége budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

PÉNZÜGYI SZAKÉRTŐT

keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Kálvin tér, Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Jutalék kifizetés zárási tevékenységeinek elvégzése.
  • Belső és külső adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése.
  • Rendszer és folyamati tesztekben aktív részvétel.
  • A főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése.
  • Számlarészletezők készítése.
  • Jutalék tartozáskezelés feladataiban részvétel.

Elvárások:

  • Szakmai közép vagy felsőfokú végzettség (pénzügyi és/vagy közgazdasági),
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeretek,

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • gyorsaság, pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben,
  • képes felelősségteljesen és elkötelezetten dolgozni,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú,
  • jó kommunikációs készsége,
  • munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével - jelentkezzen Karrierportál oldalunkon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol