www.cvonline.hu

Pénzügyi szakértő

  • A hirdetés 148 napja lejárt

Az OTP Pénzügyi Pont hitelintézeti termékek közvetítésével foglalkozó, 100%-ban az OTP Bankcsoporthoz tartozó vállalkozás.
A szolgáltatásaink, termékkörünk iránt folyamatosan növekvő érdeklődés miatt munkatársakat keresünk országos hálózatunk bővítésére, az alábbi munkakörbe:

Amit kínálunk

  • rugalmas, az egyéni lehetőségekhez igazodó munkaidő, kisgyermekes szülőként, de akár ambíciózus frissnyugdíjasként is végezhető;
  • Magyarország legnagyobb bankcsoporti háttere, az ismert arculatból adódó bizalmi háttér;
  • előrelépési lehetőség, a vezetői pozíciók az egyéni ambíciók és teljesítmény függvényében gyorsan elérhetők
  • az oktatásokhoz, értekezletekhez és tárgyalásokhoz irodai környezet biztosítása
  • bankszakmai és kommunikációs tréningek
  • teljesítményarányos, versenyképes jövedelem, vezetői bónuszok

Ellátandó feladatok

  • az OTP Bankcsoport termékeinek forgalmazása, kiemelt tekintettel a lakás-takarékpénztári, államilag támogatott megtakarítási formákra
  • kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel, számukra információ átadása az új termékek tekintetében, valamint új ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • az értékesítéshez, valamint vezetői szinten a csapatok aktív működtetéséhez kapcsolódó adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • oktatásokon, tréningeken, kiállításokon, bankcsoporti rendezvényeken történő részvétel

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség és MNB hatósági vizsga (szervezésünkben megszerezhető), vagy szakirányú felsőfokú végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • problémamegoldó és tárgyalástechnikai készségek, akarat azok folyamatos fejlesztésére
  • lendületes, ambiciózus hozzáállás

Előnyök

  • pénzügyi, jogi vagy kommunikációs végzettség

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címen. Kérjük az e-mail tárgyában ’Pénzügyi szakértő’ jeligét feltüntetni.

Munkavégzés helye: országosan