www.cvonline.hu

Pénzügyi szakérő

  • A hirdetés 898 napja lejárt

A MÁV Zrt.

Pénzügyi Igazgatóság Pénzgazdálkodás szervezete

 munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • Részvétel a MÁV Zrt. és a MÁV Csoport pénzügyi stratégiájának kialakításában
  • Gazdasági érdekek képviselete a MÁV Zrt. kiemelt projektjeiben
  • Forint és deviza likviditáskezelés és pénzgazdálkodás, pénzforgalom szervezése
  • Hosszú távú pénzforgalmi előrejelzések, elemzések készítése
  • Új pénz és tőkepiaci eszközök, finanszírozási lehetőségek vizsgálata
  • Döntés-előkészítés/támogatás a felső vezetés részére a stratégiai horderejű döntéseknél, projekteknél.

Elvárások:

  • Felsőfokú állami iskolai végzettség (a szakterületnek megfelelő – gazdasági, közgazdasági egyetemi vagy főiskolai; pénzügyi, számviteli, elemző, gazdasági matematikus, stb. szakirány)
  • Felsőfokú tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete
  • 3 év szakmai gyakorlat

Egyéb követelmények:

  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Megbízhatóság, határozottság, gyorsaság
  • Kreativitás és kezdeményező készség
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:             Budapest, Könyves Kálmán körút 54-60.

Jelentkezési határidő:          2014. december 10.

Jelentkezés módja:               Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol