www.cvonline.hu

Pénzügyi supervisor

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Az Extreme Digital műszaki áruházlánc munkatársat keres pénzügyi supervisor munkakörbe!

Milyen feladatokat kínálunk neked?

  • költségszámla-rögzítés, helyesség ellenőrzése, igazoltatás, utalásra továbbítás, panaszkezelés,
  • pénzügyi terület napi elvégzett feladatainak ellenőrzése, vezető tájékoztatása,
  • statisztikai jelentések elkészítése, beadása, folyamat optimalizálása,
  • riportálások elkészítése,
  • külső könyveléssel való egyeztetés,
  • munkaügyi ügyintézés (kiszervezett munkaügy segítése házon belül),
  • pénzügyi vezető munkájának segítése,
  • belső irattározási folyamat kialakítása, működtetése,
  • bankszámlaforgalom egy részének rögzítése.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • minimum 3 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalatot, mely havi zárásokat is tartalmazott
  • hasonló méretű szervezetben eltöltött minimum 2 évet
  • előny főkönyvelő mellett eltöltött hosszabb munkaviszony, valamint mérlegképes könyvelői végzettség
  • precíz munkavégzést, nagy munkabírást
  • folyamatok gyors átlátását
  • önálló munkavégzést, kreatív gondolkodásmódot
  • csapatszellemet

Mit kínálunk Neked?

  • versenyképes jövedelmet
  • kihívást jelentő, felelősségteljes munkakört
  • dinamikus csapatban való munkavégzést

Hol fogsz dolgozni?

  • Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal
  • KIZÁRÓLAG a pozíció és a kereseti igény megjelölésével
  • a lenti e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő