www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs (Budapest)

  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

A The Rezidor Hotel Group Park Inn by Radisson Budapest szállodájába

Pénzügyi munkatárs

pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Pénzügyi riportok, kimutatások készítése
  • Bankok könyvelése
  • Kintlévőség kezelés
  • Kapcsolattartás partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló munkavégzés, csapatszellem, nagyfokú rugalmasság

A jelentkezéseket bérigény megjelölésével a lenti email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Pénzügyi igazgató
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol