www.cvonline.hu
Pénzügyi specialista
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.10.23.
Jelentkezési határidő: 2017.01.14.
Hirdetés azonosító: 1102950
lejárt

Épületgépészeti termékek gyártásával és fejlesztésével foglalkozó kecskeméti partnercégünk megbízásából tapasztalt szakembert keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • A cég pénzügyi feladatainak napi elvégzése
  • Kontrollingfeladatokban, könyvvizsgálatokban való részvétel
  • Beszámolók, havi zárások rendszeres készítése
  • Főkönyvi könyvelések elvégzése
  • Kimutatások, riportok készítése az ügyvezetés felé
  • Adóbevallások elkészítésében való részvétel
  • Banki ügyintézés, utalások indítása, ellenőrzése
  • Házi pénztárral kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat pénzügyi területen
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Előny a TB ügyintézői képesítés, SAP, IFRS ismeret
  • Precizitás, önállóság, csapatszellem, proaktivitás, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Vállalati képzések
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Modern gyártói környezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.