www.cvonline.hu

Pénzügyi sales munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 585310

Nemzetközi hátterű pénzügyi partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Új, a cég honlapján előzetesen regisztrált ügyfelek felkeresése telefonon keresztül,
  • az ügyfél cégen keresztüli pénzügyi kereskedésének ösztönzése,
  • telefonos és személyes kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • pontos és szakszerű információátadás, tájékoztatás az online pénzügyi befektetésekkel, kereskedelemmel kapcsolatban,
  • pontos adminisztráció vezetése, statisztikák készítése.
Elvárások:
  • Középfokú pénzügyi végzettség vagy érdeklődés a pénzügyi terület iránt,
  • 1-2 éves értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • pályakezdők esetén valódi értékesítési szándék, tanulási hajlandóság,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód, proaktivitás,
  • stressz-tűrés, rugalmasság,
  • középfokú angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség,
  • fix alapbér + pontosan meghatározott feltételek alapján számított, korrekt jutalék,
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • modern munkahelyi környezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P teljes munkaidő 9:00-17:30 között (5.ker.)
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a pozíció megnevezésével lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül. Referencia szám: IF 01