www.cvonline.hu

Pénzügyi referens

  • A hirdetés 637 napja lejárt

Egy nemzetközi banknak vagyunk a magyarországi képviselete, amely cég Európa szinte minden országában képviselteti magát. Ehhez keresünk országszerte Pénzügyi szakértő munkatársakat alkalmazotti munkaviszonyba.

Hazai tapasztalatunk és stabil nemzetközi hátterünk garanciát jelent arra, hogy személyre szabott, színvonalas szolgáltatásokkal álljunk ügyfeleink rendelkezésére.

Feladatok:

  • Ügyfélkör kialakítása és folyamatos bővítése
  • Ügyfelek teljes körű kiszolgálása, tanácsadás
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • értékesítésben szerzett minimum 2 év tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség (ennek hiányában szakirányú végzettség vagy hatósági vizsga), érettségi bizonyítvány
  • kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség,
  • önállóan és csapatban történő megbízható munkavégzés,
  • sikerorientált, szorgalmas, nyitott, meggyőző személyiség.
  • ápolt, jó megjelenés

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási rendszer,
  • alkalmazotti munkaviszony, 150.000.-HUF nettó fix bér+ teljesítményalapú értékelés és elismerés,
  • szakmai támogatás, rendszeres képzés és továbbképzés,
  • karrierlehetőség.

Munkavégzés helye:

Irodában (régiónként)

Ha szeretne részt venni egy új, sikeres üzletág kiépítésében, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a "Pénzügyi referens" pozíció megjelölésével küld el az alábbi e-mail címre.