www.cvonline.hu

Pénzügyi Referens

  • A hirdetés 927 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő szállodai cégcsoport belvárosi központi irodája azonnali kezdéssel keres

munkatársat a következő feltételekkel:

  • minimum 2 év idegenforgalmi pénzügyi tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás
  • magabiztos számítógépes ismeretek
  • határozott, szorgalmas, rugalmas személyiség
  • megbízhatóság
  • precíz, pontos munkavégzés
  • gyors helyzetfelismerés és problémamegoldás
  • kiemelkedő kommunikációs és szervezési készség

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...