www.cvonline.hu

Pénzügyi referens

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

Az UNION Vienna Insurence Group Biztosító Zrt. Komárom-Esztergom Megye területén banki és biztosítási termékeit értékesítő kollégái  mellé vezetőt keres.

Feladatok:

  • munkafolyamatok ellenőrzése
  • az üzleti tervek folyamatos teljesítése
  • az értékesítési volumen növelése

Szakmai elvárások:

  • főiskolai/egyetemi diploma
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Személyiségbeli elvárások/ kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs- és együttműködési készség
  • vállalkozói szemlélet
  • önálló munkavégzés képessége
  • magas etikai és erkölcsi norma
  • céltudatosság
  • tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • erősödő, modern vonzó, innovatív multinacionális szervezeti kultúra
  • versenyképes jövedelem és juttatási rendszer(fix+jutalék+bónusz)
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • önálló munkavégzés
  • piacvezető termékek
  • jó csapatmunka, közösségi értékek

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen.