www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI REFERENS

  • A hirdetés 951 napja lejárt

Az ING III. kerületi Igazgatósága PÉNZÜGYI REFERENS jelöltek jelentkezését várja!

Feladatok:

  • Ügyfél igényfelmérés alapján, személyre szabott pénzügyi portfolió összeállítása, lakossági és vállalati ügyfelek részére
  • Ügyfeleink számára tanácsadás, kiértékelés, problémamegoldás
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása mellett a kiemelt és új ügyfelek kezelése
  • betekintés az üzleti világába és a pénzügyi piac nyomon követése
  • a fentiekkel együtt járó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • jó kommunikációs képesség
  • felelősségteljes tevékenység
  • üzleties megjelenés
  • talpraesettség
  • önállóság, precizitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Az ideális jelölt rendelkezik pénzügyi területen szerzett tapasztalattal, tárgyalástechnikai gyakorlattal, emellett mobil és proaktív.

Továbbá olyan pályázókat várunk, akik számára fontos értékkel bír, hogy hosszú, biztos szakmai életpályát építsenek ki egy családias hangulatú cégkultúrában.

Amit kínálunk:

  • minőségi képzések
  • támogatott betanulási folyamatok
  • kiemelt díjazás
  • külföldi jutalom utak
  • stabil háttér
  • hosszú távú tervezhetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség (kiemelkedő életpálya)

Fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő