www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI REFERENS

  • A hirdetés 1360 napja lejárt

A megnövekedett ügyféligények kiszolgálása érdekében a Tolna megyei Igazgatóság az alábbi pozícióba keres pályázókat

Feladatok:

  • Ügyfél igényfelmérés alapján, személyre szabott pénzügyi portfolió összeállítása, lakossági és vállalati ügyfelek részére
  • meglévő ügyfelek számára tanácsadás, kiértékelés, problémamegoldás
  • ügyfélportfóliók kezelése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • betekintés az üzleti világába és a pénzügyi piac nyomon követése
  • a fentiekkel együtt járó adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • jó kommunikációs képesség
  • felelősségteljes tevékenység
  • üzleties megjelenés
  • talpraesettség
  • önállóság, precizitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Az ideális jelölt legalább 3 éves Pénzügyi területen szerzett tapasztalattal, tárgyalástechnikai gyakorlattal rendelkezik, mobil, proaktív.

Továbbá olyan pályázókat várunk, aki számára fontos értékkel bír, hogy hosszú távú biztos szakmai életpályát építsen, egy családias hangulatú cégkultúrában.

Amit kínálunk:

  • minőségi képzés/átképzés (garantált jutalék címszó alatt pénzügyi támogatás erre az időszakra)
  • kiemelt díjazás
  • külföldi jutalom utak
  • stabil háttér
  • hosszú távú tervezhetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség (kiemelkedő életpálya)

A kiválasztás menete:

  • Először is küldje el pályázatát (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) a pozíció megjelölésével.
  • Mindegyik pályázatot el fogjuk olvasni, és amennyiben megfelel elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.
  • Megbeszélünk egy interjú időpontot és a sikeres interjú után minél előbb kezdheti is a tevékenységet!
Helyek Tolna
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő