www.cvonline.hu

Pénzügyi referens

  • A hirdetés 1112 napja lejárt

A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjeként jól ismert
innovatív, vonzó, közösségek erejére építő holland hátterű vállalat az alábbi pozícióba keres pályázókat:

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek személyes felkeresése
  • Új ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • Ajánlatok előkészítése, kidolgozása, szerződések fenntartása
  • Aktív közreműködés a termékek értékesítésében
  • Rendszeres kapcsolattartás a partnerekkel

Szakmai elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Értékesítési tapasztalat, gyakorlat

Személyiségbeli elvárások/ kompetenciák:

  • Igényes üzleti megjelenés
  • Eredmény-, és minőségorientáltság

Amit kínálunk:

  • Modern és innovatív multinacionális szervezeti kultúra
  • Versenyképes díjazás és támogatási rendszer (garantált támogatással és jutalékkal, bónuszokkal kiegészítve a betanulási időszakra)
  • Egyéni életpálya és fejlődési lehetőségek
  • Piacvezető termékek
  • Közösségi értékek
  • Folyamatos képzések, tréningek

Tevékenység helye: Budapest

Jelentkezés: lehetőleg fényképes, magyar nyelvű pályázatát az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő