www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI REFERENS TISZT

  • A hirdetés 248 napja lejárt

A Magyar Honvédség

PÉNZÜGYI REFERENS TISZTET

keres

  • főiskolai vagy egyetemi, gazdasági végzettség

  • államilag elismert középfokú„C” típusú nyelvvizsga angol, német vagy francia nyelvből

  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

  • büntetlen előélet

  • egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés

  • magyar állampolgárság

  • magyarországi lakhely

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • védelemgazdasági, illetve pénzügyi és/vagy számviteli szakirány

  • könyvviteli szolgáltatást végzők nyilvántartásában való regisztráció

  • államháztartási pénzügyi területen megszerzett szakmai gyakorlat

Egyéb elvárások:

  • felelősségvállalás

  • döntési készség, határozottság

  • problémamegoldó képesség

  • csapatmunka

  • elhivatottság

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • költségvetés tervezése, előirányzatok nyilvántartása és felhasználásuk koordinálás

  • személyi járandóságok megállapításában való részvétel

  • gazdasági szaktanácsadói tevékenység ellátása

  • pénzügyi keretek felszámítása, kezelése, nyilvántartása

  • adatszolgáltatás költségvetési beszámolókhoz

  • intézményi szintű pénzügyi és számviteli belső szakellenőrzés végrehajtása

Amit nyújtunk:

  • kiszámítható szakmai és katonai karrier

  • felelősséget, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem

  • széles körű béren kívüli juttatási rendszer

  • kedvezményes étkezési lehetőség

  • tapasztalat szerzés lehetősége külföldi szolgálatban

  • szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye: Tata, Debrecen, Hódmezővásárhely, Kaposvár, Budapest

Jelentkezés: szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével a munkavégzés helyének megjelölésével 2016. május 20-ig az alábbi e-mail címen.