www.cvonline.hu
Pénzügyi referens INTS/15/15

Pest megyei multinacionális partnerünk számára keresünk kollégát nemzetközi környezetbe, családias csapathoz

Pénzügyi referens

pozícióba.
INTS/15/15

Feladatok:

  • Havi, negyedéves, éves zárások és jelentések elkészítése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Adatszolgáltatás a bérszámfejtéshez
  • Részvétel budget készítésben, auditokon
  • Részvétel költségtervezés és eredménykimutatás, mérleg, beszámoló készítésében
  • Segítség a munkáltató könyvelésének SAP ügyviteli rendszerében (számvitel modul) történő naprakész és pontos vezetésében
  • Házipénztár kezelése
  • Részvétel a vevői minősítések vizsgálatában, hitelkeret beállításának előkészítésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Minimum 1-2 év pénzügyi/számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Excel nagyon jó ismerete, MS-office ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Önfejlesztés igénye, szakmai érdeklődés, jogszabályi változások folyamatos követése
  • Precízitás, megbízhatóság

Előny:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • SAP pénzügyi modul ismerete
  • Lotus Notes ismerete

Amit kínálnak:

  • Nemzetközi cégháttér
  • Kis csapat, családias környezet
  • Valóban kihívásokat tartalmazó feladatok
  • Valódi fejlődési lehetőség, továbbképzések támogatása
  • Önálló munkavégzés lehetősége
  • Versenyképes bérezés, cafetéria, útiköltség hozzájárulás

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint (autóval közelíthető meg optimálisan, utazási költségtérítést biztosít a cég)

AZ INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bérszámfejtő, Könyvelő, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű