www.cvonline.hu

Pénzügyi Partner

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1081287

Magyarország egyik legismertebb multinacionális kereskedelmi áruházláncának üzleteibe munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Vásárlói igények megismerése és feltárása
  • Ügyfelek tájékoztatása és segítségnyújtás
  • Pénzügyi és biztosítási termékek, szolgáltatások értékesítése
  • Kérelmek kitöltése és rögzítése számítógépen keresztül
  • Termékekkel és értékesítéssel kapcsolatos dokumentáció

Elvárások:
  • Kezdeményezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Értékesítési gyakorlat
  • Rátermettség
  • Ápolt, igényes megjelenés

Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Heti 20-40 óra munkavégzés lehetősége
  • Országosan pályázható
  • Heti 3-5 nap munkavégzés

Előnyök:
  • PSZÁF (MNB) vizsga, valamit azt kiváltó végzettség (diploma)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Értékesítési/kereskedelmi véna
  • Nagyfokú eredményorientáltság jellemzi

  • Amennyiben úgy érzi , hogy megfelel a fentebb leírtaknak és szeretne egy változatos munkát végezni, kérjük küldje el pozíció megjelölésével, fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.