www.cvonline.hu

Pénzügyi osztályvezető

  • A hirdetés 1070 napja lejárt

Az Oltalom Karitatív Egyesület és intézményei gazdasági igazgatósága budapesti irodájába főállású pénzügyi osztályvezető munkatársat keres

Feladatok:

  • a pénzügyi osztály teljes körű operatív irányítása a gazdasági igazgató iránymutatása mellett
  • éves költségvetések elkészítése és rendszeres ellenőrzése
  • közreműködés az éves beszámolók elkészítésében
  • különböző pénzügyi kimutatások, jelentések, adatszolgáltatások elkészítése vagy koordinálása, döntés előkészítő tevékenység
  • napi banki és készpénzes forgalom biztosítása, átutalások, pénztár működésének felügyelete
  • likviditás tervezése, ennek tény, terv és várható adatainak meghatározása
  • számlák és kintlévőségek folyamatos nyomon követése
  • szállítókkal, intézményvezetőkkel történő kapcsolattartás
  • költségek tevékenységekre, projektekre felosztása, költséghatékonyság elemzések
  • pályázati elszámolások folyamatos nyomon követése és elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség
  • minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • strukturált gondolkodásmód és munkamódszer
  • folyamatokban való gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • nagyfokú stressz tűrő képesség
  • önálló, kreatív, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • nonprofit környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos munka izgalmas projektek kapcsán

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, bruttó fizetési igény megjelöléssel
  • Tájékoztatjuk a Tisztelt Pályázókat, hogy az állásinterjú során szakmai ismereteket felmérő írásos teszt kitöltésére is sor kerül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Alapítvány / Non-profit
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő