www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI OSZTÁLYVEZETŐ

  • A hirdetés 1171 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális Vízmű

Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

 váci központjába

 munkakörbe munkatársat keres.

Feladatai:

  • A társaság pénzügyi – pénzgazdálkodási, adózási tevékenységének irányítása, ellenőrzése,
  • Beszámolók, jelentési kötelezettségek valamint szabályzatok területet érintő elkészítése,
  • Költségvetési-, hatósági-, banki kapcsolattartás,
  • Pénzügyi tervezési - elemzői feladatok koordinálása,
  • Számlázási, kintlévőség kezelési munka szervezése.

Feltételek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (elsődlegesen pénzügyi szakirány),
  • Adótanácsadói végzettség,
  • Mérlegképes könyvelő végzettség,
  • Magyar jogszabályok magas szintű ismerete,
  • Legalább 10 év szakmai és 3 év vezetői gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, stb.),
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Víziközmű ágazatban szerzett tapasztalat,
  • SAP rendszer ismerete, felhasználói gyakorlat,
  • Precíz, rugalmas munkavégzés.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. január 9. 12.00 óráig személyesen a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán (2600 Vác, Kodály Zoltán út 3.), vagy az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő