www.cvonline.hu

Pénzügyi Operátor

  • A hirdetés 699 napja lejárt

Multinacionális cég munkatársakat keres a magyarországi fiók fejlesztésére. Árfolyamkülönbségre alapozó eszközökkel való kereskedés útján egy sikeres brand épült ki, mely utat mutatva halad előre.
Keresünk kereskedésben tapasztalt, illetve olyan kezdő munkatársakat is akik akár eddig teljesen más területen tevékenykedtek.
A képzéseinken, tréningjeinken sikeres szakemberekkel készítjük fel a munkára a leendő munkatársakat, annak érdekében, hogy a kívánt eredményt közösen elérjük.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • minőségileg megfelelő tranzakciók lebonyolítása
  • folyamatban lévő piaci trendek elemzése és kihasználása
  • elvégzett feladatok igazgató felé továbbítása partnerekkel való kapcsolat megőrzése és fejlesztése
  • nem kell új ügyfeleket keresni, felhívni vagy szerezni

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • folyamatban lévő vagy elvégzett egyetemi tanulmányok
  • megbízhatóság, korrektség, felelősségteljesség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • teljeskörű szakmai felkészítés

Amit kínálunk:

  • motiváló fizetési táblázat egyedi lehetőségekkel
  • garancia egy profi környezetben való munkára
  • rugalmas munkarend kialakítása, melynek megbeszélése közösen történik

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő az állásra:

2015. 02. 20.

Az állás kezdésének várható időpontja:

2015. 02.21.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő