www.cvonline.hu

Pénzügyi-munkaügyi ügyintéző

  • A hirdetés 405 napja lejárt

Az AndreasAgro skandináv tulajdonú, dinamikusan bővülő, perspektivikus, munkaerő-piaci szolgáltató részvénytársaság keres

Pénzügyi-munkaügyi ügyintézőt

budapesti irodánkba azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben, hosszútávra.

Feladatok:

  • A felmerülő gazdasági és egyéb adminisztratív feladatok operatív ellátása és a belső ügymenet működésének biztosítása
  • Számlák egyeztetése, ellenőrzése, előkészítése, rögzítése

Elvárások:

  • Irodai adminisztrációban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Monotonitás-tűrő képesség
  • Jó rendszerezési képesség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office és GoogleDocs alkalmazások ismerete

Előny:

  • Hasonló területen, illetve versenyszférában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatási csomag
  • teljes munkaidős munkavégzés
  • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalatcsoport háttértámogatása
  • kiváló munkakörülmények, jó hangulatú nemzetközi csapat

Munkavégzés helye:

  • 1027 Budapest, Kapás u. 6-12.

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címre küldött magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal. Az e-mail "tárgy" mezőbe kérem írja be a "munkaügyi ügyintéző" kulcsszót.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő