www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs/Kontroller

  • A hirdetés 817 napja lejárt

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető szoftverfejlesztő vállalata, melynek dinamikusan bővülő csapatába keresünk jelenleg új munkatársat Pénzügyi munkatárs/Kontroller pozícióba.

Felelősségi kör:

  • Eredmény- és likviditástervezés;
  • Projektmunkák, területek pénzügyi támogatása;
  • K+F pályázatok kezelése;
  • Tanácsadók utazási elszámolásának nyomonkövetése;
  • Ad hoc kimutatások készítése Excelben;
  • Kapcsolattartás a cégcsoport angol és amerikai könyvelőcégeivel;
  • Számlázások és utalások előkészítése és jóváhagyása;
  • Követelések, kintlévőségek, befizetések nyomonkövetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Releváns szakmai tapasztalat pénzügyi/kontrolling területen (2-3 év);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Kimagasló Excel tudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word és PowerPoint);
  • Terhelhetőség;
  • Összetett gondolkodásmód;
  • Tanulásra való igény.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület.

Amit partnerünk kínál:

  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció;
  • Fiatalos csapat;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Igényes munkakörnyezet.

Amennyiben az Ön kompetenciái és partnerünk elvárásai megegyeznek, várjuk pályázatát!

Kérem, küldje át szakmai önéletrajzát Sári Tünde, Researcher kolléganőnk részére, az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol