www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 435 napja lejárt

Az ELMÜ-ÉMÁSZ Társaságcsoport munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Hivatkozási szám: 2015/1016.

Feladatok:

  • Bank terminálok kezelése
  • Utalások kezelése
  • Elektronikus bankkivonatok betöltése az SAP-ba
  • Árfolyam és kamat kezelése az SAP-ban
  • Napi cash-menedzsment feladatok ellátása
  • Cashflow tervezés, likviditás tervezés
  • Számviteli cashflow elkészítése
  • Adatszolgáltatás a zárási és könyvvizsgálati folyamatokhoz
  • Adatszolgáltatás az MNB részére
  • Pénzügyi elemzések és értékelések elkészítése
  • Banki kamatszámítás ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Felhasználói szintű SAP ismeretek
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Üzleti szemlélet
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Felelősségvállalás
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, 3. kerület Kunigunda útja (céges buszjárat Árpád- hídtól biztosított)

Jelentkezési határidő:
2015. október 18.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő