www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 981485

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák könyvelési előkészítése,
  • Pénzügyi tranzakciók nyomon követése és azok regisztrálása,
  • Átutalási megbízások készítése,
  • Házipénztár kezelése és banki utalások indítása,
  • Jelentések készítésében részvétel – hatóságok, cégvezetés felé,
  • Pénzügyi kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal,
  • Számlázás.

Elvárások:
  • Középfokú pénzügyi, gazdasági végzettség,
  • Angol nyelvismeret (aktív, szakmai kommunikációra alkalmas szint),
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, stb.),
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Önállóság.

Juttatások:
  • Stabil, hosszú távú munkahely

Előnyök:
  • felsőfokú végzettség előny,

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben alkalmasnak tartja magát a munkakör magas szintű betöltésére, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc