www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 518 napja lejárt

Német tulajdonú autóipari beszállító cég keres munkatársat

munkakörbe, Fejér megyei munkavégzéssel.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • 1-2 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • német és angol nyelv ismerete
  • számítógép felhasználói ismeretek (MS Office)
  • ERP rendszer ismerete előny

Feladatok:

  • pénztár kezelése
  • napi kiszámlázások lebonyolítása
  • utalások rögzítése
  • szállítókkal való kapcsolattartás
  • kintlévőségek behajtásában való részvétel, vevőkkel történő kapcsolattartás
  • bankokkal kapcsolatos ügyintézés, bankokkal való kapcsolattartás
  • heti vevőállomány monitoring
  • heti szállítóállomány monitoring
  • heti cash flow tervezés
  • napi pénzállomány jelentés készítése
  • kapcsolattartás a könyveléssel vevő és szállító könyvelésekkel kapcsolatban
  • kapcsolattartás a központi üzletfejlesztéssel vevőkent érintő árváltozásokkal kapcsolatban
  • kapcsolattartás a központi Treasury munkatársakkal

Egyéb információ:

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Célprémium
  • Céges telefon biztosítása
Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő