www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 933 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Bejövő, kimenő számlák iktatása, könyvelése, jóváhagyások intézése
  • Irodai feladatok ellátása (postázás, adminisztráció, iratok rendszerezése, dokumentumkezelőbe való iktatása, határidők figyelemmel kísérése)
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Vezető munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú pénzügyi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Kiemelkedő szervezési és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Pénzügy/számvitel területen végzett tanulmányok
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ügyviteli rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos, mozgalmas, összetett munka
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör
  • Széleskörű ismeretszerzés,
  • Korrekt stabil megbízható hosszútávra tervezett kapcsolat
  • Biztos háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő