www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 928657

Távközléssel foglalkozó céghez keresünk pénzügyi területre, hosszú távra diák munkatársat

Feladatok:
  • Könyvelőrendszerben, pénzforgalmi tételek rögzítése,
  • Könyvelési egyeztetések, ellenőrzések elvégzése,
  • Szállítói számlák kezelése,
  • Belső és külső ügyfelekkel kapcsolattartás,
  • Pénzügyi osztály napi szintű támogatása; a munkához kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása
Elvárások:
  • Folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányok. Heti szinten minimum 35 óra vállalása,
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete,
  • Excel, World, levelező szoftverek felhasználó szintű ismerete,
  • Alapfokú pénzügyi ismeretek,
  • Rugalmas, pörgős személyiség,
  • Pontosság, precizitás, együttműködő képesség,
  • Oracle/APRO ismeret előnyt jelent!
Amit kínálunk:
  • Kellemes munkahelyi környezet, kiváló csapat
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
  • br. 700 Ft-os órabér
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest IX. kerület
Kapcsolat:
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen PÜ-UP!