www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 864 napja lejárt

Az AMC Networks International Central Europe vezető nemzetközi médiavállalat, melynek jelenlegi portfóliójába az alábbi csatornák tartoznak: Film Mánia, Film Café, AMC, Sundance Channel, Minimax, Megamax, SPORT1, SPORT2, SPORT M, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika és C8.

Cégünk Pénzügyi csapata, számlázai területre új munkatársat keres

az alábbi feladatkörbe:

Feladatok:

  • a csoport nemzetközi számlázási tevékenységének menedzsmentje, felügyelete
  • számlázási kontrollok működtetése és azok fejlesztésében való részvétel
  • számlák elkészítése és kiküldése a partnereknek
  • kintlévőségek havi elemzése, kezelésükre vonatkozó akciók előkészítése
  • fizetési emlékeztetők kiküldése
  • részvétel a cégcsoport belföldi és külföldi partnereivel történő folyószámla egyeztetésekben
  • vevői és szállítói számlák kompenzálásának előkészítése, végrehajtása
  • a számlázáshoz és a követeléskezeléshez kapcsolódó kontrolling funkciók ellátása
  • részvétel a fenti tevékenységekhez kapcsolódó szabályzatok elkészítésében
  • havi és heti szintű riportotok, jelentések, elemzések készítése

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség gazdasági területen
  • legalább 2 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • multinacionális cégnél szerzett gyakorlat előny
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelten Excel

Amennyiben pályázatunk érdeklődését felkeltette, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol