www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 836 napja lejárt

KLIK Fejlesztési és Projektigazgatóság álláshirdetése

munkakör betöltésére

Feladatkör:

  • Klebelsberg Intézményfenntartó Központ részvételével zajló uniós finanszírozású kiemelt projektek megvalósulásához szükséges gazdasági, pénzügyi tevékenységekben, ennek részeként a pénzügyi nyilvántartások vezetése;
  • A projektekhez kapcsolódó támogatás lehívási, kifizetési, ellenőrzési és adatszolgáltatással kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Rendszeres adatszolgáltatás, projekt jelentések előkészítése, ad hoc információigény esetén rendelkezésre állás;
  • Pénzügyi nyilvántartó rendszerek folyamatos vezetésének, a rendszeres adatgyűjtések és lekérdezések;
  • Projektek pénzügyi kockázatainak, problémáinak feltérképezése, értékelése; gyors és hatékony megoldások proaktív kezelése;
  • Közreműködő szervezetettel, tankerületekkel, társterületekkel való kapcsolattartás, együttműködés;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség (főiskolai/egyetemi),
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • Min. 2 év pénzügyi tapasztalat,
  • Hazai és/vagy Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés,
  • Nagyfokú precizitás,
  • Nagyfokú problémamegoldó képesség,
  • Proaktív gondolkodásmód,
  • Ütemes munkavégzés,
  • Megbízhatóság és terhelhetőség,
  • Jó rendszerező és lényeglátó képesség,
  • Jó kommunikációs készség (vertikális és horizontális kapcsolattartó képesség).

Előny:

  • Közigazgatási, közreműködő vagy pályázatíró szerveknél, közbeszerzési és/vagy kontrolling területen szerzett 2 éves tapasztalat,
  • Államháztartási számvitelben való jártasság,
  • Jogi alapismeretek,
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés,
  • Forrás SQL és/vagy KIR3 ismeret,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete és legalább középfokú nyelvvizsga.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.09.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2015.02.10.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi  e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Pénzügyi vezető

Helyek Pest
Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő