www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 820 napja lejárt

Érdekelnek a stabil pénzügyi rendszerek kialakítása és a vállalkozásfejlesztési feladatok?

Készen állsz segíteni nekünk a szervezetünk hatékonyságának fejlesztésében?

Ha igen, akkor jelentkezz üzleti képzések és bestseller üzleti könyvek, információs termékek értékesítési és marketing területén piacvezető csapatunkhoz

Pénzügyi munkatárs pozícióra

Feladatok:

  • vevői folyószámla kezelés, fizetési felszólítások készítése, kintlévőség-kezelés
  • vevői számlák kiállítása
  • bejövő számlák kezelése, ellenőrzése, rögzítése, kiegyenlítése, szállítói folyószámla kezelés
  • szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása
  • készletgazdálkodás
  • bankkal kapcsolatos adminisztráció,
  • pénzügyi kimutatások vezetése
  • havi és éves zárások előkészítése
  • kapcsolattartás a könyveléssel
  • jövőbeli pénzügyi tervek kialakítása
  • terv-tény adatok összehasonlítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel írásban és szóban
  • Megrendelések kezelése

Elvárások:

  • legalább középfokú közgazdasági, kereskedelmi vagy pénzügyi végzettség
  • precizitás, pontosság, önállóság
  • magas szintű MS Office – különösen excel - ismeret
  • hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat,

Mit adunk a munkádért cserébe?

  • Versenyképes, teljesítményhez kötött fizetést
  • Kibontakozási lehetőség, nyitottság új ötletek megvalósítására
  • Folyamatos képzési lehetőségeket Pongor-Juhász Attila által tartott üzleti személyiségfejlesztési és értékesítési tréningjein és stratégiai partnereink által tartott offline és online marketing tréningeken, konferenciákon

Munkavégzés helye

V. kerület Deák tér

Küldd az alábbi e-mail címre:

1.)    önéletrajzodat,

2.)    motivációs leveled, hogy miért érdemes nekünk Veled dolgozni

tárgyként a következőt írd:

Várom pályázatod.

Pongor-Juhász Attila

A Pongor Publishing Üzleti Kiadó alapító-ügyvezetője

Üzleti motiváció előadó-tréner,

a Milliomos Észjárás magyarországi szakértője

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő