www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Pénzügyi Munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.17.
lejárt

A Swicon Zrt.,

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Cégünk saját csapatába keres új kollégát,

Pénzügyi munkatárs

pozícióba.

Az álláshoz tartozó főbb feladatok:

  • Kimenő számlák kezelése (számlázás előkészítése, kapcsolódó információk begyűjtése, teljesítésigazolások elkészítése és a  jóváhagyási folyamat nyomon követése)
  • Bejövő számlák kezelése (alvállalkozói teljesítések kezelése, teljesítésigazolások kiküldése, számlák formai megfelelőségének ellenőrzése)
  • Belső pénzügyi dokumentumok kezelése (kiküldetések elszámolása)
  • Cash-flow-val kapcsolatos feladatok (kintlévőségek kezelése, utalások előkészítése)
  • Banki rendszer kezelése
  • Házipénztár kezelése

Az állás betöltéséhez kapcsolófó elvárások:

  • Pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves, KKV területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő irodai szoftver ismeret (Excel, Word)
  • Önálló, precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs képesség
  • Középfokú  angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő munkakörnyezet Budapest exkluzív irodaparkjában
  • Piacvezető cég stablitása

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest III.
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, váruk jelentkezését fényképes önéletrajzával az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió